Home

Caracteriza expediție Halloween biatlon první česká vítězka světového poháru bronz panică Melc de mare

Výsledky SP v biatlonu: Davidová ve sprintu šestnáctá | iSport.cz

Davidová byla ve stíhacím závodu v Ruhpoldingu dvanáctá, kralovala  Röiselandová - Aktuálně.cz
Davidová byla ve stíhacím závodu v Ruhpoldingu dvanáctá, kralovala Röiselandová - Aktuálně.cz

Francouzky zaskočila v masáku Rakušanka Hauserová, Davidová doběhla  čtrnáctá – ČT sport – Česká televize
Francouzky zaskočila v masáku Rakušanka Hauserová, Davidová doběhla čtrnáctá – ČT sport – Česká televize

Ideální start sezony. Davidová si v Östersundu dojela pro vítězství v  individuálním závodě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ideální start sezony. Davidová si v Östersundu dojela pro vítězství v individuálním závodě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Davidová útočila ve sprintu v Pokljuce na stupně vítězů, nakonec skončila  pátá | ČeskéNoviny.cz
Davidová útočila ve sprintu v Pokljuce na stupně vítězů, nakonec skončila pátá | ČeskéNoviny.cz

Soukalová vyhrála Světový pohár v Ruhpoldingu. Vítková přidala třetí místo  | Hospodářské noviny (HN.cz)
Soukalová vyhrála Světový pohár v Ruhpoldingu. Vítková přidala třetí místo | Hospodářské noviny (HN.cz)

Světový pohár biatlon 2022/23 ⇒ program ✔️ výsledky, pořadí | BetArena.cz

Úspěchy českého biatlonu - BiatlonMag

Biatlon – Wikipedie

Davidová ve stíhačce uhájila páté místo. Zvítězila Elvira Öbergová - iDNES. cz

Davidová poskočila o patnáct míst. Stíhačku ozdobila sedmou příčkou - Sport. cz

Marte Olsbuová Røiselandová – Wikipedie

Větrná stíhačka v Östersundu. Röiselandová v ní porazila Eckhoffovou -  iDNES.cz
Větrná stíhačka v Östersundu. Röiselandová v ní porazila Eckhoffovou - iDNES.cz

Proklaté poslední rány! Davidová si odstřelila stupně vítězů, Voborníková  hranici desítky - Sport.cz
Proklaté poslední rány! Davidová si odstřelila stupně vítězů, Voborníková hranici desítky - Sport.cz

Vítězka Světového poháru Röiselandová vstoupí do biatlonové sezony později  - iDNES.cz
Vítězka Světového poháru Röiselandová vstoupí do biatlonové sezony později - iDNES.cz

Český biatlon v sezóně 2021/22: Ve Světovém poháru byly vidět ženy, mládež  opět sbírala medaile - Biatlon
Český biatlon v sezóně 2021/22: Ve Světovém poháru byly vidět ženy, mládež opět sbírala medaile - Biatlon

Kdy bude Davidová obhajovat zlato? Podívejte se na program MS v biatlonu -  Deník.cz
Kdy bude Davidová obhajovat zlato? Podívejte se na program MS v biatlonu - Deník.cz

Češi v akci, 26. 1. – Davidová jde do stíhačky z první pozice, Krčmář ze  třinácté - Biatlon
Češi v akci, 26. 1. – Davidová jde do stíhačky z první pozice, Krčmář ze třinácté - Biatlon