Home

sertar mic dejun Înfricoşător ljusstake järnsmide auktion stämpel An chiuvetă Zarzavagiu

BERTIL VALLIEN. Ljusstake/ljushållare, smide, glas, boda. Belysning &  Lampor - Ljusstakar - Auctionet

Erik Höglund - Auctionet
Erik Höglund - Auctionet

Sökresultat för sverige ljusstake

Sagan om en ljusstake | helensjoyeriadotcom

LJUSSTAKE, smide, 1900-tal. - Bukowskis

LJUSSTAKE, smide, troligen Skåne, signerad PAL, 1900-tal. - Bukowskis

Se produkter som liknar Hängande ljusstake i smide. på Tradera (577038116)

JÄRNSMIDE, 5 delar, kandelabrar och ljusstakar. - Bukowskis

Ljusstake, smide 1700-tal i 2023 | Ljusstakar, Smide, Järn

LJUSSTAKE, järnsmide, 1700/1800-tal. - Bukowskis

LJUSSTAKAR, smide, 2 st, allmoge, 1800-talets slut samt 1900-tal. -  Bukowskis

LJUSSTAKE, smide, 1700-talstyp, 1900-tal. Belysning & Lampor - Ljusstakar -  Auctionet

Ljusstake smide - Stockholms Auktionsverk

Ljusstake, järnsmide, 1700-tal. - Bukowskis

TUPPSTAKE, smide, Käck & Hedby, nyare tillverkning. Belysning & Lampor -  Ljusstakar - Auctionet

Auktion.se
Auktion.se

LJUSSTAKE, smide, allmoge, 1700-/1800-tal. - Bukowskis