Home

băiat Schimbă hainele Vorbi naiste tennise organisatsioon axă mortal o cană de

EESTI TENNIS 100 (märts 2013) by Eesti Ekspress - Issuu

Tennis talv 2008 by Ajakiri Tennis - Issuu

Palermo WTA turniiril osalev naistennisist andis positiivse koroonaproovi -  Delfi Sport
Palermo WTA turniiril osalev naistennisist andis positiivse koroonaproovi - Delfi Sport

Naiste tennise aasta tugevuselt teine serv on Kaia Kanepi nimel | Arhiiv |  ERR
Naiste tennise aasta tugevuselt teine serv on Kaia Kanepi nimel | Arhiiv | ERR

Aasta tennisist on Swiatek, enim arenenud mängija Maia - Delfi Sport

Kapitel Open – Eesti Tennise Liit

Naiste tennise aastalõputurniiril triumfeeris ukrainlanna - Delfi Sport

Podcast „Matšpall” | Jaak Ulman meenutab, millist rolli mängisid  1990-ndatel Eesti tennise rahastuses erootilised kalendrid ja Moldaavia  arbuusid - Delfi Sport
Podcast „Matšpall” | Jaak Ulman meenutab, millist rolli mängisid 1990-ndatel Eesti tennise rahastuses erootilised kalendrid ja Moldaavia arbuusid - Delfi Sport

Naiste profitennise organisatsioon – TENNISNET.EE

Eesti naiste tennise kolmas reket võitis ITFi turniiri, finaalis nähti 17  servimurret!
Eesti naiste tennise kolmas reket võitis ITFi turniiri, finaalis nähti 17 servimurret!

Iga Swiatek tegi Poola tennise ajalugu - Delfi Sport

Zvonarjova alistas pingelises mängus Ivanovici

Untitled
Untitled

Kultuuriministeerium toetab Tallinnas WTA tenniseturniiri korraldamist 150  000 euroga | Kultuuriministeerium
Kultuuriministeerium toetab Tallinnas WTA tenniseturniiri korraldamist 150 000 euroga | Kultuuriministeerium

Tallinn korraldab sügisel ikkagi WTA turniiri - Vaba Eesti Sõna

Kuhu paigutub Kontaveidi võiduseeria naiste tennise ajaloos?

LUBAV! Eesti naiste tennise kolmas reket teenis kuuajalise vahega juba  teise turniirivõidu
LUBAV! Eesti naiste tennise kolmas reket teenis kuuajalise vahega juba teise turniirivõidu

TURNIIR PARIMATEST PARIMATELE: Anett Kontaveit jahib Mehhikos karikat,  millest lihtsurelikud võivad vaid unistada
TURNIIR PARIMATEST PARIMATELE: Anett Kontaveit jahib Mehhikos karikat, millest lihtsurelikud võivad vaid unistada

Leius mõistab meediaboikoti kuulutanud Naomi Osakat. Nadal viskus  ajakirjanike kaitsele - Delfi Sport
Leius mõistab meediaboikoti kuulutanud Naomi Osakat. Nadal viskus ajakirjanike kaitsele - Delfi Sport

Euroopa Liit nõuab Hiinalt tõendeid Peng Shuai turvalisuse kohta | Tennis |  ERR
Euroopa Liit nõuab Hiinalt tõendeid Peng Shuai turvalisuse kohta | Tennis | ERR

Veel üks eestlanna pääseb naiste tennise maailma edetabelisse | Tennis | ERR

Naiste tennise valitseja krooniti USA lahtiste tšempioniks

MK Tennis - Tartu, Estonia - Tennis Court, Sports Club | Facebook

KOLUMN ⟩ Kontaveidi teine koht maailma edetabelis ütleb naiste tennise  kohta nii mõndagi
KOLUMN ⟩ Kontaveidi teine koht maailma edetabelis ütleb naiste tennise kohta nii mõndagi